گفتگو و مشاوره با بهترین متخصصین

طی سال‌های اخیر کشت‌های گلخانه‌ای در کشور گسترش زیادی یافته است در همین راستا گروه اگری پلاس با توجه به مسائلی که برای تولیدکننده در زمینه انتخاب نوع سازه، تجهیزات مورد نیاز، نوع محصول انتخابی برای پرورش در گلخانه و … وجود دارد تصمیم گرفت برای حل مشکلات گلخانه‌داران و کمک به این قشر زحمت‌کش جهت افزایش کمیت و کیفیت محصول، کاهش بیماری‌ها و آفات و … اقدام به راه اندازی بخش مشاوره کشت کند و با توجه به درخواست‌هایی که از شهرهای مختلف ایران برای مشاوره با گروه وجود داشت تصمیم بر این شد تا بخش مشاوره کشت به سایت اضافه گردد تا گلخانه‌داران در سراسر ایران بتوانند به‌ آسانی با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

کلیه خدمات مشاوره فنی و تخصصی فوق برای انواع محصولات و تولیدات گلخانه ای و همچنین موضوعات گیاه‌پزشکی ارائه می شود.

fertilizer-icon-۱.png

کارشناس فنی تغذیه و هورمون های گیاهی

مشاور تخصصی تغذیه گیاه زینتی گروه اگری پلاس با مدرک فیزیولوژی، تغذیه و اصلاح گیاه زینتی در تمامی مقاطع دانشگاهی با 15 سال سابقه اجرایی و 10 سال سابقه تحقیقاتی در زمینه تغذیه و تولید گیاهان زینتی. مشاور تغذیه بیش از 100 گلخانه تجاری تحت مشاوره گروه اگری پلاس

دکتر حسن عابدینی

poison-icon-۱.png

کارشناس سموم و گیاه پزشک

مشاور تخصصی گیاه‌پزشک و کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی گروه اگری پلاس  با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه کشاورزی و ارتباط مستقیم با بیش از 100 تولید کننده گیاهان زینتی در سطح کشور

مهندس مهسا خلیلی

seed-icon-۱.png

مشاور و منتور کشت و کار گلخانه ای

حمیدرضا صباغی هستم لیسانس باغبانی از دانشگاه شیراز، فوق لیسانس اصلاح گیاهان زینتی از دانشگاه تهران و دکترای بیوتکنولوژی گیاهی از دانشگاه بندرعباس و مؤسسه تحقیقیاتی ILVO بلژیک. بیش از ده سال هست که در زمینه مشاوره کشت و کار گلخانه‌ای فعالیت دارم و به عنوان منتور و مشاور بیش از 100 گلخانه بزرگ کشور فعال می‌باشم.

دکتر حمیدرضا صباغی

noun-gardening.png

کارشناس ارشد باغبانی

مهسا باقری هستم فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 96. از سال 98 در گروه اگری پلاس در زمینه پرورش و کشت و کار گل و گیاهان زینتی فعالیت دارم.

مهندس مهسا باقری

noun-greenhouse-۱.png

کارشناس سازه های گلخانه‌ای

مرتضی رضایی هستم کارشناس برق و ابزار دقیق و مهندسی ساخت سازه های گلخانه ای با سابقه ساخت بیش از یک دهه ساخت انواع گلخانه های اسپانیایی و سیستم های اتوماسیون گلخانه.

مهندس مرتضی رضایی