چرا باید از اگری پلاس خرید کرد؟

اولین و مهمترین دغدغه همه ما برای خرید اینترنتی پیدا کردن فروشگاه های معتبر می باشد. فروشگاه اینترنتی اگری پلاس تازه کار خودش را شروع کرده اما این فروشگاه مربوط به گروه آیدیاپلاس هست که بیش از 10 سال سابقه حرفه ای در زمینه خدمات گلخانه­ای و کشاورزی دارند. برای اطمینان شما با ید بگم که: گروه آیدیا پلاس فعالیت خود را از سال 1387 مشتمل در زمینه خدمات گلخانه ای در زیرمجموعه های: شرکت چمن سا (ساخت و تجهیز گلخانه) و فروشگاه گل پرور(تجهیزات، ادوات و نهاده های گلخانه ای)، بذر گل پرور (بذر گل و گیاهان زینتی) آغاز کرده. اضافه کنم که در فروشگاه اینترنتی اگری پلاس سبد کامل محصولات از قبیل: گروه بذر گل و پیاز گل، گروه تجهیزات و لوازم گلخانه، گروه تجهیزات آبیاری و آبرسانی، گروه لوازم و تجهیزات باغبانی، گروه کودهای کشاورزی و گروه مواد و لوازم جانبی باغبانی وجود داره که قابلیت ارائه به مصرف کنندگان خرد و کلان را داره. البته همونطور که اشاره شد ما هنوز فروشگاه حضوریمون را هم داریم که عکس هاش را براتون میذارم:

این عکس ساختمان آیدیا پلاس: اگری پلاس توی طبقه دوم فعالیت داره(همون پنجره بزرگ ها)

این عکس ساختمان آیدیا پلاس: اگری پلاس توی طبقه دوم فعالیت داره(همون پنجره بزرگ ها)

اینم چند تا عکس از فروشگاهمون: به نام فروشگاه گل پرور هست و مستقر در واحد تجاری طبقه همکف هست

تازه یه عالمه مشتری راضی داریم. میتونید یه نگاه بندازید:

امنیت اطلاعات شما

کمک گواهینامه SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری اطلاعات خصوصی کاربران تضمین می شود. با کلیک بر روی عکس زیر اطلاعات نحوه استفاده و پیگیری گواهیبه نامه SSL بانه دات کام را می توانید انجام دهید.

 

ssl چیست و چگونه با کد گذاری امنیت انتقال اطلاعات را بالا می برد؟

ssl چیست و چگونه با کد گذاری امنیت انتقال اطلاعات را بالا می برد؟
اطلاعاتی که در صفحات وب رد و بدل می شوند به طور معمول در پروتکل HTTP یا Hyper Text Transfer Protocol انتقال داده می شوند.سایت هایی وجود دارند که امنیت کاربران برایشان اهمیت بالایی دارد و یا دارای اطلاعات حساسی می باشند.در این بستر به دلیل رمز گذاری نشدن این داده ها ممکن است این اطلاعات برای فرد سوم شخص قابل روئیت باشند.مثلا در سایت های بانکی و یا فروشگاه های اینترنتی حساسیت بالایی در مورد رمز ها و پسوردهای کارت ها و حساب های بانکی مشتریان وجود دارد و اینکه دسترسی افراد سودجو به این اطلاعات غیر ممکن باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.پس چاره چیست؟ پروتکل HTTPS بستری است که در آن امکان رمز نگاری داده ها و اطلاعات وجود دارد.در HTTP داده ها به صورت متن ساده یا plain text هستند اما در HTTPS رمزنگاری داده ها به وسیله SSL انجام می شود. Secure Socket Layer یا به اختصار SSL یک پروتکل امنیتی است که در در سال 1996 میلادی توسط شرکت Netscape ارائه شده است. در واقع SSL یک پروتکل‌ استاندارد جهت انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده Server و سرویس گیرنده Client به صورت رمزنگاری و رمزگشایی شده است.این رمز گذاری توسط کلیدهای خاصی خصوصی و عمومی انجام می پذیرد. وبسایت‌هایی که از پروتکل امن SSL برای رمزگذاری داده‌ها استفاده می‌کنند، معمولاً به جای حالت غیر امن HTTP از طریق پروتکل HTTPS با سرویس گیرنده‌ها ارتباط برقرار می‌کنند.این وبسایت‌ ها در مرورگرها،معمولاً با علامت قفل سبز رنگ (به معنای ارتباط امن سالم) نشان داده می‌شوند. برای بهره گیری از این بستر امن، نیاز به گواهی معتبر ssl دارید. این گواهی را می توان از طریق نمایندگی ها و سرویس دهنده های هاست خریداری نمود.البته به سروری با قابلیت پشتیانی از ssl و یک ip اختصاصی نیز نیاز دارید. از جمله شرکت های ارائه دهنده ی سرویس های پروتکل امنیتی می توان به Symantec،COMODO،Entrust،Digicert،Google Internet Authority (مخصوص سرویس‌های خود گوگل) و TURKTRUST اشاره نمود.

گواهی نماد اعتماد الکترونیک

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند. ( روی عکس کلیک کنید )