گروه گلخانه سازی آیدیا پلاس

ما از زمین تا برداشت محصول در کنار شما هستیم

تیم اگری پلاس و گروه گلخانه‌سازی آیدیاپلاس دوشادوش یکدیگر از زمین تا برداشت محصول در کنار تولیدکننده هستند، بدین صورت که تیم فنی آیدیاپلاس مسئولیت ساخت سازه به جدیدترین روش‌های دنیا و سپس تجهیز آن را به عهده دارد، همچنین پس از تکمیل شدن سازه تیم مشاورین کشت اگری پلاس  وارد عمل شده و تا برداشت محصول  به طور بهینه در کنار تولیدکننده خواهند بود.

سیستم های آبیاری

همه به این موضوع واقف هستید که آبیاری گلخانه با آبیاری مزرعه بسیار متفاوت می‌باشد، همچنین در زمینه تولید گیاهان زینتی مسائل بسیار تخصصی و پیچیده در زمینه آبیاری وجود دارد. تیم فنی آیدیاپلاس با بهره وری از نیروهای متخصص و دانش روز دنیا بهینه‌ترین سیستم آبیاری را برای گلخانه‌های شما طراحی می‌کند.

سیستم های اتوماسیون گلخانه

یکی از بحث برانگیزترین موارد در سیستم‌های گلخانه‌ای استفاده از سیستم‌های هوشمند و بهینه‌سازی تجهیزات گلخانه می‌باشد. ما با استفاده از سیستم یکپارچه اتوماسیون گلخانه، از تجهیزات گرفته تا نیروی کار را در دسترس شما قرار می‌دهیم طوری که در هر ساعت از شبانه روز وضعیت کامل گلخانه مورد بررسی شما قرار می‌گیرد.

مفهوم پیچیده و بسیار کاربردی که امروزه در دنیا مورد بحث قرار گرفته اینترنت اشیاء (Internet of Things) هست که ما با بهره‌وری از دانش در تیم آیدیاپلاس در تجهیزات گلخانه‌ای به این موضوع فکر کرده‌ایم طوری که شما در هر لحظه می‌توانید گلخانه خود و تک تک تجهیزات را از راه دور مانیتور کنید.

تولید گلخانه‌ای وابسته به استفاده از تجهیزات به روز، مدرن و کارا می‌باشد و شناسایی این تجهیزات نیاز به تخصص دارد که ما با سابقه ۱۳ ساله در زمینه ساخت و تجهیز انواع گلخانه امروزه مدعی این هستیم که می‌توانیم بهینه‌ترین تجهیزات را هم از نظر هزینه و هم از نظر کارایی به شما معرفی کنیم.

تجهیزات گلخانه ای

تولید گلخانه‌ای وابسته به استفاده از تجهیزات به روز، مدرن و کارا می‌باشد و شناسایی این تجهیزات نیاز به تخصص دارد که ما با سابقه ۱۳ ساله در زمینه ساخت و تجهیز انواع گلخانه امروزه مدعی این هستیم که می‌توانیم بهینه‌ترین تجهیزات را هم از نظر هزینه و هم از نظر کارایی به شما معرفی کنیم.

سیستم های CO2

سیستم های CO2

سیستم های CO2

چرا ما را انتخاب کنید؟

 صرف اینکه شما یک واحد گلخانه‌ای درست کنید به بهره‌وری نخواهید رسید. به دلیل اینکه ما قرارداد صفر تا صد با شما می‌بندیم یعنی از زمین تا برداشت محصول طوری پیش می‌رویم تا بهینه‌ترین و کاراترین تجهیزات برای شما استفاده شود که نهایتاً به برداشت محصول برسید. فروش برای ما ابتدای کار است تا مشتری به بهره‌وری و سوددهی نرسد ما مشتری را تنها نمی‌گذاریم، پس انتخاب ما گزینه هوشمندانه‌ای برای شماست.

کیفیت

یکی از مهم‌ترین مسائل در گلخانه استفاده از تجهیزات با کیفیت و کارا می‌باشد که ما کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کنیم.

مسئولیت پذیری

کسی می‌تواند خود را مسئولیت‌پذیر عنوان کند که مشتری را به سود برساند و شعار ما این است که مشتری باید به سود برسد، پس ما مسئولیت‌پذیر کار خود هستیم.

کار گروهی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که گروه آیدیاپلاس و اگری پلاس به آن می‌بالند انجام کار گروهی می‌باشد. تیم ما کارگروه‌های مختلف از صفر تا صد گلخانه دارد که به طور تخصصی کار شما را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهند.

صداقت

زمانی که در مورد واژه صداقت در ایران صحبت می‌شود هیچ کس نمی‌گوید که ما صادق نیستم به اصطلاح هیچ کس نمی‌گوید که “ماست ما ترش هست” پس بهتر می‌باشد صداقت و کلیات کار ما را از مشتریان مان جویا شوید.

یکی از مهم‌ترین مسائل مورد بحث برای کارفرمایان در زمان عقد قرارداد دانستن قیمت دقیق سازه می‌باشد. برای شفاف‌سازی قیمت‌ها این سرویس در سایت قرار داده شده طوری که با وارد کردن اطلاعات سازه خود، قیمت دقیق سازه به شما داده می‌شود. جهت دریافت قیمت دقیق و مشاوره بسته به شرایط شما با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

نوع گلخانه
+ -
+ -
+ -
+ -
عرض کل گلخانه 28.8
تعداد خم 39
مساحت کل گلخانه 1036.8
محاسبه
هزینه هر متر مربع ؟

علاقه و تخصص

مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت در هر کاری داشتن علاقه است که در تیم ما این جمله مفهوم پیدا کرده و متخصصین ما صد در صد با علاقه کارها را انجام می‌دهند.

مشاوره اختصاصی

هر پروژه‌ای با توجه به نوع اقلیم، میزان سرمایه و هم‌چنین نوع محصول نیاز به تصمیم‌گیری‌های مجزا دارد. تیم ما به طور اختصاصی پروژه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد و سپس بهترین گزینه‌ها به شما پیشنهاد خواهد شد.

تاریخچه و تجربه

هرچند مدیران اصلی آیدیاپلاس از کودکی به این رسته مشغول بوده‌اند اما به طور حرفه‌ای و صنعتی از سال ۸۷ کار ساخت گلخانه و مشاوره‌ کشت توسط این گروه انجام گرفته است و امروزه با بهره‌وری از تجربه، هزاران هکتار گلخانه ساخته و مشاوره کشت داده شده است. ما مدعی این هستیم که بهترین و بهینه‌ترین گزینه‌ها را با توجه به اقلیم ایران به شما پیشنهاد خواهیم داد.

تونل

تونل ساده‌ترین نوع سازه گلخانه‌ای می‌باشد، همان طور هم که از اسم آن مشخص هست به صورت تونل ساخته می‌شود و هزینه معقول و پایینی دارد.

سیرکولار

سازه سیرکولار یکی از قدیمی‌ترین سازه‌های وارد شده به ایران است که شبیه به سازه تونل ولی با ارتفاع بیشتر می‌باشد. سازه سیرکولار یکی از مقاوم‌ترین سازه‌ها به باد و مناسب مناطق بادخیز است.

گاتیک

سازه گاتیک با داشتن کمان‌های نوک تیز یکی از مناسب‌ترین سازه‌ها برای مناطق برف‌خیز می‌باشد به شرط اینکه تعداد ستون در آن رعایت شود. این نوع سازه نورگیری بسیار بالایی دارد و مناسب کشت‌های گل‌دار می‌باشد.

پلی کربنات

این نوع سازه‌ها به صورت بدنه گالوانیزه و به شکل هشتی طراحی می‌شوند که معمولاً با پلی کربنات که عایق حرارتی می‌باشد پوشش داده می‌شود.

تیم مهندسان ما

مرتضی رضایی

لورم ایپسوم

مرتضی رضایی

لورم ایپسوم

مرتضی رضایی

لورم ایپسوم

شرکت های همکار ما