گروه گلخانه سازی آیدیا پلاس

ما از زمین تا برداشت محصول در کنار شما هستیم

تیم اگری پلاس و گروه گلخانه‌سازی آیدیاپلاس دوشادوش یکدیگر از زمین تا برداشت محصول در کنار تولیدکننده هستند، بدین صورت که تیم فنی آیدیاپلاس مسئولیت ساخت سازه به جدیدترین روش‌های دنیا و سپس تجهیز آن را به عهده دارد، همچنین پس از تکمیل شدن سازه تیم مشاورین کشت اگری پلاس  وارد عمل شده و تا برداشت محصول  به طور بهینه در کنار تولیدکننده خواهند بود.

مزایا همکاری با ما

medal

کیفیت

یکی از مهم‌ترین مسائل در گلخانه استفاده از تجهیزات با کیفیت و کارا می‌باشد که ما کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کنیم.

done

مسئولیت پذیری​

کسی می‌تواند خود را مسئولیت‌پذیر عنوان کند که مشتری را به سود برساند و شعار ما این است که مشتری باید به سود برسد، پس ما مسئولیت‌پذیر کار خود هستیم.

کار گروهی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که گروه آیدیاپلاس و اگری پلاس به آن می‌بالند انجام کار گروهی می‌باشد. تیم ما کارگروه‌های مختلف از صفر تا صد گلخانه دارد که به طور تخصصی کار شما را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهند.

engineer3

علاقه و تخصص​

مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت در هر کاری داشتن علاقه است که در تیم ما این جمله مفهوم پیدا کرده و متخصصین ما صد در صد با علاقه کارها را انجام می‌دهند.

message

مشاوره اختصاصی

هر پروژه‌ای با توجه به نوع اقلیم، میزان سرمایه و هم‌چنین نوع محصول نیاز به تصمیم‌گیری‌های مجزا دارد. تیم ما به طور اختصاصی پروژه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد و سپس بهترین گزینه‌ها به شما پیشنهاد خواهد شد.

like

صداقت

زمانی که در مورد واژه صداقت در ایران صحبت می‌شود هیچ کس نمی‌گوید که ما صادق نیستم به اصطلاح هیچ کس نمی‌گوید که “ماست ما ترش هست” پس بهتر می‌باشد صداقت و کلیات کار ما را از مشتریان مان جویا شوید.

یکی از مهم‌ترین مسائل مورد بحث برای کارفرمایان در زمان عقد قرارداد دانستن قیمت دقیق سازه می‌باشد. برای شفاف‌سازی قیمت‌ها این سرویس در سایت قرار داده شده طوری که با وارد کردن اطلاعات سازه خود، قیمت دقیق سازه به شما داده می‌شود. جهت دریافت قیمت دقیق و مشاوره بسته به شرایط شما با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

نوع گلخانه
+ -
+ -
+ -
+ -
عرض کل گلخانه 28.8
تعداد خم 39
مساحت کل گلخانه 1036.8
محاسبه
هزینه هر متر مربع ؟

تاریخچه و تجربه

هرچند مدیران اصلی آیدیاپلاس از کودکی به این رسته مشغول بوده‌اند اما به طور حرفه‌ای و صنعتی از سال ۸۷ کار ساخت گلخانه و مشاوره‌ کشت توسط این گروه انجام گرفته است و امروزه با بهره‌وری از تجربه، هزاران هکتار گلخانه ساخته و مشاوره کشت داده شده است. ما مدعی این هستیم که بهترین و بهینه‌ترین گزینه‌ها را با توجه به اقلیم ایران به شما پیشنهاد خواهیم داد.

انواع گلخانه های آیدیا پلاس

با ساخت گلخانه، می توان به راحتی در هر فصلی از سال و در شرایط آب و هوایی مختلف محصولات با کیفیت و بدون خطر از بین رفتن محصول را کشت کرد. علاوه بر این، گلخانه ها به شما اجازه می دهند تا بتوانید در مقابل تغییرات شدید در دما، رطوبت و آفت ها و بیماری ها در محصولات خود مقابله کنید و به سود بیشتری دست پیدا کنید. به علاوه، با استفاده از گلخانه ها می توانید مصرف آب را به طور قابل توجهی کاهش داده و در عین حال، به طور مستقیم بر روی کیفیت محصولات خود تاثیر گذار باشید.

تونل

تونل ساده‌ترین نوع سازه گلخانه‌ای می‌باشد، همان طور هم که از اسم آن مشخص هست به صورت تونل ساخته می‌شود و هزینه معقول و پایینی دارد.

سیرکولار

سازه سیرکولار یکی از قدیمی‌ترین سازه‌های وارد شده به ایران است که شبیه به سازه تونل ولی با ارتفاع بیشتر می‌باشد. سازه سیرکولار یکی از مقاوم‌ترین سازه‌ها به باد و مناسب مناطق بادخیز است.

گاتیک

سازه گاتیک یکی از مناسب‌ترین سازه‌ها برای مناطق برف‌خیز می‌باشد به شرط اینکه تعداد ستون در آن رعایت شود. این نوع سازه نورگیری بسیار بالایی دارد و مناسب کشت‌های گل‌دار می‌باشد.

پلی کربنات

این نوع سازه‌ها به صورت بدنه گالوانیزه و به شکل هشتی طراحی می‌شوند که معمولاً با پلی کربنات که عایق حرارتی می‌باشد پوشش داده می‌شود.

پروژه های گلخانه سازی آیدیا پلاس